Prosinec 2015

40. mikulášský vodácký půlmaraton včetně výsledků

6. prosince 2015 v 1:20 | já
tak to máme za sebou, letos za luxusních podmínek co do počasí, teploty, kvality trati, i jako vždy s minimální finanční podporou magistrátu.
účast se začíná zlepšovat, i v dospělých,a hlavně v dětských kategoriích, už jsme letos vypsali i kategorii na 30 metrů, borec to dal na dvakrát :-). Asi příští rok vypíšeme běh pro rodiče s kočárkama./ samozřejmě s dvojitou odměnou :-)/. Objevuje se nový vítěz v kategorii vodáků / to je asi taky tou odměnou- to je silná motivace/, časy byly letos vesměs lepši. Dokonce 2 čerti se zúčastnili, jeden byl zatoulaný otužilec, takže jsme poprvé viděli čerta plovat, nikoho si neodnesli, Mikuláš rozdal, co rozdat měl, tak snad asi v pořádku.

Děkujeme sponzorům za ceny i jinou pomoc

Fotky jsou zde:

Výsledky budou hned, jak je Houston zpracuje a zdigitalizuje. Hezkého Mikuláše a Barborku a předvánoční čas.

Oprava: výsledky jsou k dispozici, sice u dospělých kategorií pro neznalce poněkud nepřehledné, ale odborník a účastníci se v tom vyznají, časy tam jsou.

Příjmení a jméno oddíl čas ročník muži ženy vodáci vet.40-49 vet.50 a st.
1. 30 Janata Milan 1:18:05 1.
2. 33 Bavor Jan 1:20:28 2.
3. 38 Beneš Vojtěch 1:27:55 3.
4. 5 Veselý Jiří SHK 1:28:24 1.
5. 75 Kozáková Denisa 1:28:55 1.
6. 3 Zadrobílek Ondřej PDM 1:29:16 2.
7. 2 Capoušek Miroslav SHK 1:30:09 3.
8. 36 Boháč Jan 1:31:34 4.
9. 4 Antoš Martin SHK 1:32:27 4.
10. 24 Krejza Tomáš 1:33:24 5.
11. 21 Moravec Jiří 1:33:53 1.
12. 31 Myška Jaroslav 1:34:11 6.
13. 1 Strnad Tomáš ŽAM 1:34:52 5.
14. 26 Suchorol Josef 1:35:03 1.
15. 28 Fikejz Vladimír 1:36:11 2.
16. 35 Horáček Petr 1:41:02 7.
17. 34 Albrecht Václav 1:43:36 3.
18. 32 Kostka Karel 1:47:59 2.
19. 29 Ritter Tomáš 1:48:29 3.
20. 27 Unguari Josef 1:50:24 4.
21. 79 Marková Barbora Ski Eskymo 1:51:20 1988 2.
21. 78 Muchová Eva Ski Eskymo 1:51:20 1989 2.
23. 20 Silný Josef 1:54:07 4.
24. 22 Pavel David 1:54:40 8.
25. 23 Babický Jiří 2:00:45 5.
26. 77 Trávníčková Kristýna 2:09:06 4.
27. 76 Nádherová Hana 3:17:00 5.

benža nejml. 10 m
1. Šípek Michal Ski Eskymo 0:17

Benjamínci 2008 2 km
1. 86 Termer Štěpán ČER 10:49

Benjamínci 2007 2 km
1. 39 Žďárský Jeroným SHK 13:40

Benjamínci 2006 2 km
1. 41 Rödl Robert SHK 10:02

Benjamínci 2005 2 km
1. 123 Dušátko Jakub ČER 9:36
2. 119 Kot Bartoloměj SHK 11:39
3. 85 Suchan Dan SHK 16:23

Benjamínci 2004 2 km
1. 31 Zucha Áron ŽAM 8:42
2. 32 Indrák Damián ŽAM 9:13
3. 33 Dostál Serbastián ŽAM 12:25

Benjamínci 2003 2 km
1. 124 Termer Václav ČER 8:57
2. 38 Liebich Jáchym SHK 9:02
3. 40 Truhlář Filip SHK 9:40

Benjamínky 2006 2 km
1. 89 Svobodová Eliška ČER 11:38

Benjamínky 2005 2 km
1. 120 Hojná Anežka ČER 10:19
2. 37 Hebrová Julie ŽAM 11:15
3. 36 Krausová Karolína ŽAM 12:09

Benjamínky 2004 2 km
1. 121 Davidová Veronika ČER 10:47
2. 122 Kotěrová Marie ČER 11:04
3. 35 Málková Karolína ŽAM 11:32
4. 34 Málková Nikola ŽAM 12:00

žačky 5 km
1. 126 Reichová Majda ČER 19:26
2. 88 Davidová Michaela ČER 19:38
3. 30 Černohousová Monika ŽAM 22:49

Junioři,dci a příchozí 10 km
1. 29 Procházka Vojta ŽAM 0:45:12
2. 28 Stejskal Jakub ŽAM 0:45:14
3. 129 Vaněk Petr ČER 0:48:55 příchozí
4. 26 Dušátko Vojtěch ČER 0:48:56
5. 27 Kotěra Jiří ČER 0:50:50
6. 37 ČER 0:52:53 příchozí

Juniorky 10 km
1. 130 Kotěrová Lída ČER 0:52:48
1. 128 Mílová Káťa SHK 0:52:48
3. Bubu Ruferová Zdeňka SHK 0:52:54
4. 127 Reichová Míša ČER 0:59:58

Z