Duben 2014

sezona 2014

3. dubna 2014 v 11:11 | já
Po delší odmlce, zaviněné technickými problémy / zřejmě klasicky mezi monitorem a židlí byla fatal error Plačící/ se povedlo oživit blog.
Nejdříve bych chtěl poinformovat krátce o plánech na tuhle sezonu- je to zároven i krátký výpis ze schůzí výboru:: začínáme netradičně:
1/
BRIGÁDA 12/4/2014

Samozřejmě je udělat ne spoustu, ale pár prací, aby byl areál připraven na novou sezonu. Náčelníkem akce bude p. Ježek, který bude řídit probouzení loděnice ze zimního spánku.
Pokud někdo nemůže, má možnost se realizovat spoustou jiných způsobů- nejlíp, když se domluví s Petrem J. Namátkou výzva po IT- maličko je nemocnej počítač v náčelnické buňce a závody se blíží. Určitě si každý najde další aktivity . Pokud by někdo byl schopný pomoci s dopravou na závody- vzhledem k termínu vydání termínovky už byla na některý termín auta zadána- pomoc bude vítána, samozřejmě se tím naplní i brigádnické hodiny, koordinátorem akce je Honza Skalický. Jistě bychom i na palivo přispěli.
Jenom na okraj upozornuju, že stejně, jako to má naprostá většina sportovních oddílů všude jinde, budeme muset přikročit k nějakému řešení brigádnických hodin, protože někdo se nagažuje pořád, někdo vůbec. nejjednodušší cesta asi bude hodiny zpoplatnit cestou navýšení členských příspěvků a pokud bude mít někdo brigádu splněnou, bude mít patřičnou slevu. Nevyhrožuju, jenom naznačuju.
2/
Byly ukončeny treninky v posilovně TJ, už se jezdí na vodě a k dispozici je posilovna na loděnici. komu se zdá škaredá- platí bod 1/.
3/ plán sezony zkopírováno ze schůzovního zápisu:
20-21.4.Mistrovství ČR dospělých na 5km v Račicích
26-27.4. Mistrovství ČR mládeže na 5 km Ústí n.L.
10-11.5. Český pohár mládeže v Chomutově
24.5. Nymburská 500.
25.5. Dlouhé tratě na Pastvinách
31.5.Pořádáme Orlický maratón a žádáme všechny o pomoc
1.6. Pořádáme Hradecký kilometr a žádáme -"- o pomoc
6.-8.6. II.nom.závod a Český pohár v Račicích
28.6. Krajem Pernštejnů v Pardubicích
14.-22.7. soustředění před M ČR v Račicích
1.8.-3.8. MČR Račice
30.-31.8. M ČR maratón a dl.tratě-Český pohár v Týně
6.9.Pohár Sezemic
7.9. Černožický kilometr
21.9. Jablonecký trojúhelník
6.12.Pořádáme Mikulášský vodácký běh ( 39.ročník)


Tohle jsou závody, kterých se zúčastní oddíl, čili by rád zajistil dopravu a vedení družstva- opět bod 1/- každá pomoc je vítána, zejména si poznačte termín Hradeckých závodů- jsou později než obvykle, termín soustředění v Račicích, koho se to týká. Další závody dle rozpisu svazu jsou jistě individuálně možné.

4/ platí permanentní nábor nových členů na loděnici- zkustě rozšířit tuto myšlenku mezi svoje známé, spolužáky, kamarády, rodiče a vůbec všude. Plakáty k náboru jsou na vyžádání v dostatečném počtu v řídící buňce, kdyby je chtěl někdo umístit třeba ve škole apod.
Zkusíme tomuto bodu věnovat samostatný článek.
Tak zatím vše, přejeme další slunečné dny.

Z