Březen 2013

Před sezonou: zpráva ze schůze

14. března 2013 v 12:01 | já
Zdravím všechny příznivce a členy v roce 2013.
Předevčírem proběhla další schůze výboru oddílu, nedá mi to, abych se nepodělil o výstupy.
1/ celkem se nic nového neděje
2/je potřeba zaplatit příspěvky - jako každý rok, pro zapomnětlivé cituji ze zápisu:

Příspěvky 2013,schválené na naší výroční schůzi:
Mládež 1.600Kč, dospělí 1.300Kč, senioři nad 65let l.100Kč
Odevzdávejte je trenérům na treninzích nebo předsedovi oddílu na loděnici!

3/ na kanoe.cz / přesně na : http://www.kanoe.cz/rychlost/zavody/13_modra_knizka/13_terminovaka_tisk.pdf

vyšla termínová listina na letošek, prakticky hned první závod, který nás zajímá pořádáme- 4-5/5 Hradecký kilometr a Orlický maraton.
další plán sezony myslím vznikne po návratu partičky z Chorvatska.
Jenom pro zajímavost- v zápise z jednání výboru sekce RK se objevila zmínka, že v Chomutově na ČP bude startovat skupina slovenských závodníků.

4/ a proč hlavně plodím tenhle článek : vznikla myšlenka pořídit si nějakou novou součást garderoby, kromě vytahovacích dresů.
Mysleli jsme hezká bílá, jako padlý sníh bíla trička, s límečkem, vepředu logo Sokola viz obr:
, vzadu logo oddílu.
tisk mikroplyšem. Logo oddílu- bylo myšleno třeba piktogram kajakáře, bo kanoisty kromě bratra starosty zatím nemáme A k tomu text- třeba oddíl rychlostní kanoistiky Sokol Hradec králové. To logo je potřeba vytvořit- pokud to někdo umíte, nebo máte výtvarné dovednosti, dejte to třeba na FB- Loděnice HK.

Prostě něco hezčího. a protože jsem trika dostal na triko já, tak v tom nechci být sám a obracím se na vás s následujícími dotazy, na které odpovídejte a bude to bráno i jako i závazné vyjádření- nechci říkat komisní slovo objednávka:
1/ bílé- mám zájem, chci velikost....., počet kusů/ pro rodiče na fandění Překvapený, pro přítele, přítelkyniLíbající, babičku a tak/. Cena je v odhadu 200 + - 20 kč., o případné spoluúčasti oddílu se jedná, kdyby oddíl nějaké prachy na to měl- jakože je tedka nemá-, jistě by se zohlednovala aktivita zájemců- jak závodnická, tak třeba brigádnická, a jiná, též platební kázen příspěvková apod. pokud má někdo sponzora, nebo třeba prodejce triček apod., sem s ním. Samozřejmě, čím větší serie, tím o trochu menší náklady.

2/ barevné: měl bych zájem třeba i o jinou barvu- udejte jakou- to bycho m se museli asi sjednotit, je nesmysl každému jiné, třeba by to mohlo být v obrácených barvách/.... počet, velikost
3/návrh loga- nejlíp obrázek- jpg a text jako text, úpravu do tisku zařídím- pokud nebude návrh, zkusíme někoho oslovit, já umím namalovat akorát prasátko a sluníčko a ani jedno se nehodí.

Přistupte k tomu prosím zodpovědně, aktivně, tvůrčím způsobem a přiměřeně rychle, je březen, pokud to má mít smysl, tak aby to na první závody- čili hradecký km bylo hotové, takže co nejdřív.
vyjádření bez zbytečných legrácek, bud tady v komentářích, nebo mailem, nebo na FB, kde bude odkaz.
Mějte se.
Z