Duben 2012

Mistrovství ČR na dlouhých tratích

23. dubna 2012 v 9:19 | já
21.-22.42012 se konalo v Praze na Císařské louce Mistrovství České republiky na dlouhých tratích.
Za relativně únosného počasí tak proběhly první letošní závody, i za účasti našeho oddílu.
Krátce vyjmenuju naše výsledky, kompletní výsledky, včetně odkazu na fotky jsou na
Oddíl obsadil jenom starší kategorie, mládež stárne a nová nějak chybí.
Titul získal Hynek Chroust na deblu, na K1 byl 3., Terka Kubíčková 2x druhá, podle pořadí další debl Kolářová- Kozumplíková 4., duo Dašek Mikolášek 6 na deblu, Vítek Zbirovský na K 1 9., Zdeňka Ruferová a Roman Mikolášek 10.na singla , Kristina Kolářová na singla 11, debl Nejedlo -Sokol 12., a Tomáš Nejedlo na singla 15.
O hodnocení se jistě postarají trenéři, i závodníci si to vyhodnotí sami.
Jenom ještě zmíním úspěšné zpřátelence a odchovance: Tomáš Ježek vítězství na deblu , na singlu 2,, Liduška Kotěrová 2* stříbrná, Vítek Kotěra na singlu 8.
Ted bude odmlka, neb závodní jádro zmizlo na Oboz a nejspíš z nich vypadne hodnocení po návratu jednoslovné, z estetických důvodů nezveřejnitelné . ale snad budou mít hezky. A za 14 dní závody v HK, tak se těšte.
Aby tady byl tak nějakej obrázek a abych nikoho neurazil, tak jeden neutrální, ale bojovně odhodlaný:

plán závodů na první pololetí 2012

19. dubna 2012 v 11:32 | nk


Termíny soutěží v rychlostní kanoistice v roce 2012

tlustě jsou ty, na které bychom měli jet hromadně.

Březen III
1 31. Memoriál Karla Popela KVS Praha Česko
2 31. Novoveský přespolák ONV ONV Česko

Duben IV
3 7. Písecká desítka PIS Písek Česko
4 14. Dlouhé tratě na Moravě KOJ Kojetín Česko
5 1ČP 21. - 22. Mistrovství České republiky - dlouhé tratě SOP SPA Praha Česko

Květen V
6 1.- 2. 1. Nominační závod dospělých SC Račice Česko
7 LOP 5. Orlický maratón SHK Hradec Králové Česko
8 LOP 5. - 6. Hradecký kilometr SHK Hradec Králové Česko
9 2ČP 12.- 13. Český pohár mládeže TSE Sedlčany Česko
16.- 17. Olympijská kvalifikace Poznaň Polsko
1SP 18.- 20. Světový pohár Poznaň Polsko
10. 19. Nymburská pětistovka NYM Nymburk Česko
11. 20. VC Chomutova CHO Chomutov Česko
12. 23. MP Sport Cup SPA Praha Česko
13. 26. Ústecký kilometr UNL Ústí n/L Česko
19. LOP 27. Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě ZAM Pastviny Česko
25.- 27. Mezinárodní regata juniorů PIE Piešťany Slovensko
2SP 25.- 27. Světový pohár Duisburg Německo

Červen VI
3SP 1.- 3. Světový pohár Moskva Rusko
14. 3ČP 1.- 3. 2. Nominační závod SC Račice Česko
15. 6. MP Sport Cup SPA Praha Česko
16. 9.- 10. Havel Cup,
nominační závod v maratónu OLO Olomouc Česko
17. 16. Moravský pohár KOJ Kojetín Česko
18. 16. Praha Open International KVS Praha Česko
20. 20. MP Sport Cup SPA Praha Česko
22.- 24. Mistrovství Evropy Záhřeb Chorvatsko
SPM 22.- 24. Světový pohár v maratónu Copenhagen Dánsko
21. GL 23. Kadaňský kilometr KAD Kadaň Česko
22. GL 30. Štít města Plzně PPL Plzeň Česko