Říjen 2011

brigáda

19. října 2011 v 9:29 | já
tohle jste určitě číst nechtěli.
ale brigáda podzimní zcela určitě bude, a to tak, že v sobotu 22/10, od 9 hodin, velitel je pan Ježek, upřesnění zadání a úkolů proběhne v pátek na merendě.

pozvánka na oslavu

19. října 2011 v 9:27 | já
SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ SEZONY 2011
se koná v pátek 21.10.2011 na loděnici, cca od 16,00 pozvolný rozjezd, následovat budou slavnostní projevy / hádejte koho ???? :-)/, volná zábava spojená s konzumací laskominy na ohni, i tekuté pochutiny se plánují. Kromě vyhodnocení sezony minulé se dozvíte i o plánech na sezonu zimní, jakož i nástin termínovky na rok 2012 a hlavně taky, v kolik máte přijít na brigádu hnedle v sobotu, abyste ty kalorie ze sebe dostali. Tak neváhejte a dostavte se.
z.

sokolská štafeta 2011

19. října 2011 v 9:25 | já
Na počest připravovaného XV. Všesokolského sletu se konala štafeta rychlostních kanoistů, které se zúčastnily jednoty a oddíly Sokola z celých východních Čech.
Hradeckým kanoistům připadl úkol převézt štafetový kolík, ozdobený stuhami všech míst, kterými štafeta probíhala: z náplavky před budovou TJ Sokol na nábřeží před Gymnáziem J. K. Tyla. Odtud štafeta pokračovala k dalším sokolským jednotám.
Za oddíl rychlostní kanoistiky se přes chladné počasí zúčastnilo celé mládežnické závodní družstvo, se všemi vítězi a medailisty z mistrovství České republiky, včetně juniorských reprezentantů.
Na vodě tak v jedné chvíli bylo možno vidět nositele devíti titulů mistr ČR, držitele dvaadvaceti medailí z domácího šampionátu či několik účastníků juniorských MS a ME v letošním roce.


Za jeden z úspěchů osobně považuji, že senám podařilo zveřejnit tenot článek i v hradeckém deník, a následně tam dostat i správnou fotku místo slalomáře, kterého tam vrzli poprvé. že to bylo nějakých mailů, co se vyměnilo .
odkaz na článek:http://hradecky.denik.cz/ostatni_region/hradecti-kanoiste-cleny-sletove-stafety20111015.html
Mládežnické družstvo rychlostních kanoistů TJ Sokol Hradec Králové.