MČR maraton Týn nad Vltavou

9. září 2011 v 10:17 | já
Poslední mistrovské závody se jely první víkend v září v Týně nad Vltavou. Za krásného počasí se náš oddíl prezentoval 10 závodníky a 5 rozhodčími, takže obsazena byla všechna důležitá místa. Ve hře byly u někoho medaile, i na zlato se brousily zuby, někdo si chtěl ozkoušet, jestli zmákne celý maraton, někdo si jel pořádně zazávodit a někomu šlo o pořadí v poháru, k tomu o výběr do SCM.
Výsledky jsou na obvyklém místě na ...http://www.kanoe.cz/, fotky naše na rajceti., další odkazy na další fotky jsou na kanoe.cz.
Další hodnocení je jenom moje, tak si to tak neberte, to správné posouzení výsledků určitě provádí trenerský sbor oddílu, včetně komentářů a poučení.
Myslím, že vcelku závody splnily očekávání. Krásný závod předvedl Hynek, který potvrdil, že si zuby nabrousil dobře. Proto mu také věnujeme obzvláštní místo v galerii obrázků
Obavy měly starší holčičky Terka a Bubu, které vlastně 14 dní prakticky netrénovaly, i když byly u vody každý den :-), ale těm šlo spíš o dobré jméno , nakonec i ty medaile zacinkaly, Tomíno si zazávodil a potvrdil v posledním závodě nominaci do SCM.
Holčičky malé a Patrik si taky zajeli pěkný závod. Roman zlepšuje svoje renomé mezi maratonci, tentokrát se obešel bez krize, jako v Pardubicích. Z mého pohledu byl snad vrcholným kamžikem druhý přeběh v deblech juniorů, kdy Hynek a novým parťákem zkušeně zabojovali a ve finále zvítězili. Bojovnost a vrchol morálních sil / dřív tomu říkali morálně volní vlastnosti/ předvedl Tomáš senior, který po nervozním začátku ve svém prvním maratonu zvítězil nad sebou, lodí, vlnami a vůbec.A kdyby ho Lumír nezdržel na startu, kdoví :-)
I spřátelené oddíly a závodníci relativně uspěli, takže myslím, že závody se vydařily dle očekávání. Všichni vědí, kde je ještě možno se zlepšovat a kde přitlačit, čekají nás poslední závody , sice ne pohárové, ale o to víc oblíbené.Z
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ROJASEbony18 ROJASEbony18 | E-mail | Web | 3. prosince 2011 v 3:15 | Reagovat

Every body understands that our life seems to be expensive, but some people need cash for different issues and not every person gets big sums money. Thence to receive fast <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> or just commercial loan would be a proper solution.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama