Černožice a Sezemice

24. září 2011 v 14:58 | Krisa

Druhý víkend v září se konal dvojblok závodů v Černožicích a Sezemicích, které byly zařazeny do Labsko-Orlického poháru.

Sobota letos připadla na Černožice, do kterých se tradičně sjela obrovská spousta závodníků i nezávodníků, což platí dokonce i o našem oddílu. Oblíbenost Černožického kilometru je dána hlavně perfektní přípravou grilovaných kuřat :). Letos se organizátorům konečně podařilo objednat hezké počasí a my jsme se nemuseli brodit tradičním černožickým bahnem. Závodilo se na tratích krátkých: 1000m (muži, junioři a veteráni), 500m (všichni, co nejeli kilometr), 200m (všichni) a dlouhých: 2000m (benjamínci) a 5000m (veteráni). Jako každý rok, byly i letos vypsány netradiční disciplíny a ve většině z nich jsme měli zastoupení. K2 mix pod 50 let jeli Terka s Víťou Kotěrou a Bára Kozumplíková s Joudou, který se po několika letech vrátil k pádlováním a tímto ho v našem oddíle i na našem blogu znovu vítám :). K2 rodinný přežily Bambule s velkou Bambulí (maminka), já s Kubou jsme snížili náskok vítězství bratří Zadrobů na 3:2 a dokonce letos i zvítězili. V oddílovém K4 jsme obhájili loňské vítězství v obnoveném složení Bára Kozumplíková, Jouda, Kuba a já. Jediná disciplína, ve které jsme neměli zastoupení, byl K2 mix nad 50 let, protože Zdeněk si zabil záda, takže mu přeji brzké napravení a příští rok alou na start!

V neděli se závodilo v Kuněticích, Sezemického poháru se účastnilo o poznání méně lidí než Černožického kilometru - Sezemáci negrilují kuřata :). Počasí bylo krásné, po týdnu hnusodeště svítilo sluníčko a největší radost ze závodů měla nedaleká zmrzlinárna, která prodala neuvěřitelné množství točené zmrzliny a ledové tříště. Závodilo se na krátkých tratích: 500m (všichni), 200m (dospělí a junioři) a dlouhých tratích 2000m (benjamínci) a 5000m (žáci a dorost). Opět byly vloženy netradiční závody na K2 i C2 rodinné a K2 i C2 mix a dokonce se jel i závod C1 žen na 200m, kterého se účastnily 3 závodnice - a nepráskla jsem se :).

Tyto závody završily Labsko-Orlický pohár, který vyhráli Nymburáci a obdrželi skleněný pohár pro vítěze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:06 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama