2. Jablonecký trojúhelník

24. září 2011 v 15:01 | Krisa


V neděli 17. září se konal 2. ročník obnoveného Jabloneckého trojúhelníku. Na závody jsme se vypravili ve velmi omezeném počtu, protože někteří byli raději na Mechové či jiných chalupách, někteří blili a jiní si v klidu onemocněli. Na Jabloneckou přehradu se tedy vypravili Viťa Zbirovský, Bambule, Tomáš, Patrik, Bára, Marek a Předměřický Ptakoještěr (doufám, že jsem na někoho nezapomněla).

Výsledky jsou jako vždy na kanoe.cz a fotky zde http://bezabara.rajce.idnes.cz/Jablonecky_trojuhelnik a zde http://agatavel.rajce.idnes.cz/2011-09-18-jbc_trojuhelnik/ . Vlastní fotky bohužel nemáme, protože Zdeněk se ryl v záhonech a já jsem jsem měla co dělat, abych byly alespoň nějaké výsledky (myslím tedy ty papírové).

Každému z hradeckých závodníků se podařilo ukořistit alespoň jednu z unikátních trojúhelníkových medailí, takže tyto závody můžeme ohodnotit jedině kladně :). Za zmínku stojí i účast SHK ve 2 netradičních disciplínách, ve kterých se našim podařilo zvítězit. Závod na 200m K2 mix s vestami ovládli Bambule + Ptakoještěr a štafetu 3x 200m s vestami s přehledem vyhráli Bára na MK1, Bambule + Ptakoještěr na K2 a Patrik na K1.

Jabloncem jsme ukončili letošní závodní sezónu a teď nás čeká už jen ukončování sezóny a méně oblíbené připravování se na sezónu další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama