MČR DLOUHÉ TRATĚ V ÚSTÍ NAD LABEM

2. května 2011 v 8:59 | já
26.4 a 27.4.2011 proběhlo v Ústí n.- L. Mistrovství ČR na dlouhých tratích. Vlastně to byly pro náš i většinu ostatních oddílů první závody tohoto roku, takže panovala i lehká / místy těžší/ nervozita z výsledků, někdo měnil kategorii, někdo se stával ve své kategorii již mazákem- druhoročákem, každému pár soupeřů přibylo či ubylo. Takže důvodů k napětí bylo dost.
Navíc měl Honza Skalický významné jubileum, číslice hezčí než kulatiny a polokulatiny- takže se přiřadil po bok velikánů našeho sportu- když Jágr 68, tak Skalický 66.

Ale už k průběhu: v sobotu singly. mezi muži Roman Mikolášek obstál se ctí v těžké konkurenci, junioři Martin Malý a Hynek Chroust to měli prvním rokem mezi juniory taky těžké, mezi dorostenci jel hezky Vítek Zbirovský, i druhý Vítek, který je trochu náš, v dorkách Terka Kubíčková chtěla medaili hodně, ale lidí bylo moc, taky trochu naše Vilma na ni dosáhla , i když to jednu chvíli vypadalo tragicky po vracení se do obrátky. Tomáš Nejedlo podal bojovný výkon v jedné z nejobsazenějších kategorií a trochu překvapivě se dostala na bednu Zdeňka Bambule Ruferová / i když trenér tvrdil, že to čekal/. Ukázalo se , jak je důležité umět jezdit na vlně :-).


Sobotní večer jsme strávili na loděnici děčínských vodáků, kde jsme jenom tiše záviděli zázemí- jakože domeček, i když vodu máme asi lepší na trénování i na koukání. Trochu se oslavilo s Honzou jeho jubileum- viz výše, snad mu náhradní díly budou co platné. mezi večeří jsme stihli v blízkém okolí najít i pár kešek, takže se uspokojili i věční hledači a jejich pomocníci.

Neděle- debly proběhla v podobném duchu, o trochu víc foukalo a byly i větší vlny, takže obrátky byly skoro sázka do loterie. Ale cinklo to dvakrát- pokaždé dorostenci- Vítkové a Terka s Vilmou, pokaždé to nebylo daleko od nejvyšší příčky. Kousíček od medaile zůstala Bambule s Lídou. Ale zase byly kousíček od cvaknutí, takže celkem spokojenost. A ještě je třeba vyzdvihnout serii titulů Tomáše Ježka, který je taky trochu náš. Samozřejmě to byly dlouhé tratě, kterých se tolik nejezdí a a ni nejsou hlavní disciplínou ve všech hodnoceních, ale jinak si myslím, že jsme dopadli v mezích odhadnutelné spokojenosti.
Výsledky jsou na oficiálním serveru ....http://www.kanoe.cz/view.php?cisloclanku=2011042402&rstema=5&stromhlmenu=5
Fotky jsou tady:
a tady
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bambulka !!! bambulka !!! | 2. května 2011 v 14:11 | Reagovat

zdena!! jaká zdena??? !!!! bambulka !!!

2 Virgie20Hunt Virgie20Hunt | E-mail | Web | 3. prosince 2011 v 3:57 | Reagovat

If you are willing to buy a house, you would have to get the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a>. Moreover, my brother usually takes a credit loan, which is really firm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama