75. roční Orlického maratonu a Hradeckého kilometru

9. května 2011 v 12:44 | já

75. ročník Orlického maratonu a Hradeckého kilometru vodáků

Za krásného slunného počasí, podpory magistrátu, účasti zastupitelů, hojné účasti závodníků, včetně několika reprezentantů , s ozvučenou loděnicí a s fungujícími megafony , proběhly v sobotu 75.Orlický maraton a v neděli jízdy 75. Hradeckého kilometru.

Závody se vydařily, každý něco vyhrál, od medailí přes věcné ceny po fidorky všech barev, které letos překvapivě zvítězily co do oblíbenosti cen.
Výsledky jsou níže, obrázky na obvyklých místech .
Za zmínku stojí, že šlo o první dva závody nově vzniklé soutěž o Labsko-Orlický pohár / jako atleti mají Golden league, apod/, pořádané za spoluúčasti oddílů, majících svá hnízda na uvedených řekách. Jde o závody v Hradci, Pardubicích, Nymburská 500, Pastvinské dlouhé tratě, a Černožicko-Sezemický víkend. Pohár je putovní / něco jako Stanley či Davis cup:-) /, bude v držení vítězného oddílu po následující rok a jeho zajištění se ujal ing. O. Vlasák, poslanec EU a zastupitel města HK .Fotky ze soboty jsou tady, fotky z neděle tady. A tady je opožděné video:

Výsledky jsou tady, pokud se Vám zobrazují ve formě neobvyklé, méně srozumitelné, nečitelné, nebo se vůbec nezobrazují, závada je na vašem prohlížeči či OS, provědte prosím urychleně upgrade, jinak hrozí ztráta veškerých dat.

Sobota:

Neděle:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zadra Zadra | 21. května 2011 v 22:31 | Reagovat

2:47 na dvoustovku... musím víc trénovat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama