Září 2010

černožický kilometr 2010

12. září 2010 v 21:08 | já
Za krásného slunného podzimní jasného, teplého a vůbec vypečeného dnes se jel další ročník ttradičního Černožického km. Za náš oddíl účast hojná, v disciplínách tradičních i netradičních, závodili a závodily i mladí benjamníci a benjamínky,  medaile byly četné, čtyřkajak vyhrál  pohár, kuřátka byla vypečená. Fotky jsou tady, zkusím sem implanovat výsledky- a tak to nejde, tak to zkusím jináč, měly by být tady.

MČR

8. září 2010 v 10:25 | já
V minulých dnech proběhly dva mistrovské závody: v Račicích MČR v krátkých tratích a v Týně n.Vl. MČR v maratonu a zároveň pohárový závod v dlouhých tratích.
Oddíl se zúčastnil obojího, medaile byly, výsledky  z Račic jsou na ofic. webu svazu- tady, tamtéž jsou i další zajímavé informace- odkazy na jiné fotogalerie, odkaz na bodování poháru.

Další závody v Týně také přinesly pár medailí, výsledky jsou tady, oboje  výsledkové odkazy  jsou i s odkazy na fotky z naší galerie na rajceti.

Výsledkem je i nominace na Olympijské naděje-tady, kde máme jedno zastoupení / teda 1,5, protože Vilma je taky trochu naše/.

Medailistům gratulujeme, ostatním dík za  bojovné výkony.