Pastviny - Sobota - den před volnem

16. srpna 2010 v 21:24 | Krisa
   Třídenní tréninkový cyklus se nám opět nachýlil ke konci, proto byly dnes po ránu slyšet radostné výkřiky: "Už jenom 3 fáze a je volno!" Jediné, čeho jsme se obávali, bylo počasí a tréninkový plán. Oba dva strašáci se naštěstí pochlapili a velmi milé nás překvapili. Počasí sluníčkem a tréninkový plán tím, že jsme nejeli dvoukiláky, ale měřené kilometry.
   Dopoledne jsme jeli 15-ti sekundovky a benjamínci hráli Kimovu hru, která spočívá v zapamatování si co nejvíce z 38 věcí na platě, v co nejkratším čase. Úkolem pak bylo dojet k dalšímu platu a tam napsat seznam těchto věcí. Vítězem se stala Bára, která měla na svém papíře všech 38 předmětů a potřebovala na to pouze 4 otočky.
   Po polední pauze přišly na řadu měřené kilometry. Benjamínci tuto trať absolvovali 2x a starší závodníci 3 a vícekrát. Někteří závodníci si pro vylepšení tréninku teno kilometr prodloužili, protože zvolili nevhodnou trasu jízdy. Nejrychlejšího času dne - 3:54 - dosáhl deblkajak Dýně s Martinem.
   Sobotní den byl ozvláštněn závodem dračích lodí, které jsme se vydali s Terkou, Bambulí a Tomínem po tréninku pozorovat. Zvítězila domácí posádka Junioři Žamberk. Zlatým hřebem programu bylo cáknutí Terky, při vytváření vln dračí lodi Letohradu, které bylo odměněno nadšeným potleskem.
   Večer se odehrával v duchu očekávání volného dne - hraním her, badmintonu, nohejbalu, flákání se na Kofole a sledování filmů. Večerka byla v podstatě dodržena a závodníci se rozešli v klidu a míru do svých kutlochů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama