Pastviny - Pondělí

16. srpna 2010 v 22:02 | Krisa, Bára, Káťa
   První den tréninku začal příšernou zimou, která se postupem času změnila v příjemné teplo. Po snídani se benjamínci vydali závodit na trati 100m. Zde se povedla nebývalá remíza mezi Bárou a Káťou, které měly shodné výsledky.
   Po poledním filmu jsme se vydali opět na vodu. Předpověď počasí rosničky Nadi nevěstila nic dobrého - očekávali jsme návštěvu paní Bouřky. Předpověď vyšla. Po druhé pětistovce začalo pršet, bouřit, blýskat se a nakonec i padat kroupy. Tato smršť nás zasáhla u Kravího skoku, proto jsme se jeli schovat pod most. Při zmírnění deště jsme se vydali domů. Bohužel se nám to nevyplatilo a zastihlo nás šílené krupobití. Po přibližně 300 metrové jízdě jsme hrdinně zdrhli z vody na Panel k Černožákům do chatky. Zmrzlé jedince jsme odhodili do lesa a nebohé černožické benjamínky a trenéra obrali o oblečení a spacák. Jediný odvážlivec, který pokračoval v jízdě po rozbouřené hladině Pastvinské přehrady, byl Mehdi.
   Asi za 15 minut jsme rezignovali a schlíple se vydali na přibližně 3km dlouhou jízdu domů. Přežili jsme to nakonece všichni a pravý boj propukl až po příchodu před dveře sprch. Pan Boháč nás zásoboval teplým čajem a polévkou, tak to snad nikdo neodnese na zdraví.

   Pohled benjamínek Báry a Káti: Dneska odpoledne se dospělí ještě rozmýšleli, co se vlastně pojede. Nakonec se rozhodlo, že se pojede tam, kam se stihne, protože z dálky byl vidět obrovský a hrozivý bouřkový mrak. Tak jsme nakonec vyjeli: Bára, Káťa, Kuba, Marek, Patrik a Naďa s Janou Mílovou. Otočili jsme se u šlapadel před mosetm, když se přiblížil bouřkový mrak na doslech. U modré plovárny se spustil déšť a bouřka. Když jsme byli před Šlechťákem, byla bouřka přímo nad námi, tak jsme vystoupili na nejbližším břehu a přečkali, až se to trochu zmírní. Při čekání začaly padat i kroupy a my jsme doufali, že větší jsou v pořádku. Když se to zmírnilo, tak nás vypustili, aby jsme mohli jet co nejrychleji do přístavu. Po příjezdu nám byla hrozná zima, tak jsme rychle běželi do teplé sprchy.

Pro rýpavější jedince:
Aktuální počasí
Datum : 16.08.2010
Termín : 19 UTC (21 SELČ)
Stanice: Ústí nad Orlicí 
Oblačnost:1/8 - jasno
Spodní vrstva: 1/8 Sc 1500 m
Vítr: 160° - 1 m/s
Náraz větru: 
Tlak vzduchu:  1012.9 hPa
Tendence:  0.7 hPa
Teplota:  13° C
Rosný bod:  12.7° C
Rel. vlhkost:  98 %
Počasí:   
Průběh:    
Srážky:   
Srážky 1 h.:  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 16. srpna 2010 v 22:09 | Reagovat

a kolik teda bylo těch srážek, to tam nějak chybí, co?

2 já | 16. srpna 2010 v 22:14 | Reagovat

tak už vím ty srážky, prej to byla jedna C2 přesně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama