Pastviny - Neděle - Volno

16. srpna 2010 v 22:01 | Krisa
   Neděle je od slova nedělat, proto nám na tento den připadlo volno. Někteří závodníci se vydali zdokonalovat dovednosti na úzkých minikajacích typu Hawk, singlkanoích a Mehdi se vydal na vytrvalostní trénink. Všechny trénující zaskočila prudká průtrž mračen, proto po návratu vypadali jako kdyby plavali, což se nakonec u nikoho nepotrvdilo.
   Línější závodníci trávili dopoledne hraním hry Alias, která spočívá ve vysvětlování a předvádění slov.
   Po obědě se počasí umoudřilo a celý oddíl se vydal k vodě. Na řadu opět přišly hrátky na cesťácích, testování kanoií, deblkajaků, plavání a skákání z mola. Zlatým hřebem programu bylo deblové představení Bambulové rodiny, kdy se utvořila nová a velmi perspektivní posádka malé a velké Bambule. Doufáme, že  tento výkon uvídíme na vrcholu kanoistické sezóny: Černožickém kilometru. Jako přírodní úkaz se zjevila plavající Krisa, která byla - i přes velký odpor - několikrát vržena do vody (znalci vědí, že Krisa zásadně neplave a tuto činnost ze srdce nenávidí).
   Večer jsme se opět vrátili na ubytovnu a pokračovali ve hrách, frisbee a filmech. Volný den se nachýlil k závěru a všichni značně posmutněli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama