Pastviny 2010-den první

7. srpna 2010 v 21:51
Letošní soustředění jsme zahájili 7.srpna ráno v devět hodin vázáním lodí a nakládáním ostatního harampádí. Což proběhlo, jako vždy pod taktovkou předsedy oddílu a jako vždy skončilo vyměnou názorů mezi ním a Skaldou a rychlým odchodem pana B. Odjezd byl tradiční - v jednu, takže jsme odjeli o půl druhý. Cesta byla zpestřena zastávkou pro Mehdiho a deštěm, který střídal přívalový déšť.
Kdo byl kdy na soustředění, tak ví, jak probíhá naše vybalování a ubytování...Takže po všech zmatcích a protichůdných pokynech proběhl první trénink. Dorost, starší borci  a zkušení žáci objeli celou přehradu (alespoň tedy měli) a deset lodí v čele s Krisou dobylo mostu. Plaval jeden borec.
Byl i brífink. Klasika.
Takže shrnutí: Šéf výpravy - Olda Boháč
Členové: paní Boháčová (kuchyň), Skalda - trenér, Naďa, Krisa, Bíťák, Dýně, Martin, Vít, Tereza, Bambule, Libor, Tomíno, Barča, Káťa, Míša, Anežka, Vilma (Poděbrady), Patrik, Marek+Tomáš (naše nadějné C2), Kuba, Víťa z našeho severního předměstí, Michal a Marek (borci hájící barvy Předměřic) a skupina Předměřic v čele s panem Kozlerem a avií (která vyjela už včera a dojela dnes těsně před soumrakem) - David a Jakub, Vašek a Vašek Prokop.
Nás dopravil bus řízený Ježourem a navigovaný Olinkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 8. srpna 2010 v 22:30 | Reagovat

a dál? dneska nic??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama