Květen 2010

závody Sedlčany

18. května 2010 v 22:24
V nevábném počasí proběhlo další kolo Českého poháru v sedlčanech. Odkaz na výsledky je tu,  i s odkazem na spoustu fotek, další odkaz na fotky od Terky je tady. Spíš bych čekal nějaký komentář od účastníků, aktivních či  pasivních.
Z

74. ročník závodů na Orlici

10. května 2010 v 14:34

úvod
Za příjemného počasí, finanční podpory magistrátu města HK a  hojné, až mezinárodní účasti se uskutečnily na loděnici kanoistického odddílu  TJ SOKOL HK tradiční květnové závody.  74. ročník Orlického maratonu na trase Týniště - Hradec Králové, kde se účastnily kategorie od juniorů, přes muže, ženy, C2, veterány i turisty. Drobné video z  průjezdu peřejemi je tady

1

fotky  jako vždy tady.
Výsledky jsou umístěny níže.

Další den proběhl kupodivu stejný ročník Hradeckého kilometru, opět s mezinárodní účastí, zaznamenal bych stoupající počet veteránů, po dlouhé době jezdily po Orlici i C1 a C2, dokonce jedna i z pořádajícího oddílu- viz foto plovoucího háčka ,

dále bych vyhodnotil jako nejefektivnější závodnici Krisu, která těžce  zprofesionalizovala a bere medaili za každých asi 700 ujetých metrů / to je i s cestou na start/, ale hlavně že jí ruka vydržela.


K vidění byly vidět i souboje ostré, dojezdy na ostří nože či na koupel, prostě se to opět jako vždycky povedlo.
2
4
Fotky jsou tady, výsledky níže. 


Výsledky sobota:

Výsledky Orlický maraton
Výsledky neděle:

Výsledky HK-km

MČR dlouhé tratě Praha

3. května 2010 v 11:56 | já
Tento víkend proběhlo v Praze Mistrovství České republiky na dlouhých tratích, samozřejmě s naší účastí. Prakticky všichni závodníci jeli ve vyšších kategoriích,  žáci k tomu přecházeli ze 2 km na 5 km. 
Výsledky, resp.  hodnocení  provedou  povolanější, stručně k výsledkům: medailisti: zlatá K2 Lucka Matoušková, stříbro K1 Hynek Chroust,  K2 Terka Kubíčková, bronz K1 Terka , další místa: 4. Hynek na K2, 6. Vítek Zbirovský na K 2, 10. K2 Zdeňka Ruferová , ještě s předmytím  ve Vltavě, 11. K2 Tomas Nejedlo, 12. K1 Roman Mikolášek, 14 . Vítek na K1, 16. K1 Zdenule, 19. Tom na K1.
Přes početnou výpravu rozhodčích už se nic dalšího udělat  nedalo.
Kompletní výsledky k pokochání  jsou TADY  ,fotky k pokoukání jsou  tady.

Jo a černožáci mají pět zlatých.