Září 2009

termínovka na příští rok

24. září 2009 v 23:37 | já
Dnes se na síti objevil návrh termínovky na příští rok, dvě zásadní informace- MCR je na konci prázdnin, a není tam ONV.
odkaz je tady.

výměna lodí

21. září 2009 v 9:28 | já
Den po posledních závodech / výsledky jsou tady / se uskutečnila dlouho očekávaná událost, něco na úrovni zahájení ročních prázdnin, nebo maturity nebo tak.
Benjamínci dostali nové lodě, mnohem delší, než jsou sami, budoucí dorostenci a dorostenky odhodili vestičky.
Oslavné akce se zúčastnili sami oslavenci a jejich doporovodný peloton, vč. psů. Po nezbytné úpravě lodí a sedaček vyrazili všichni na vodu, kde odkroužili ve slavnostním tempu 2 celá kolečka, což je víc, než někteří letos najeli při treninku, co??
Obavy z nedobrovolné koupele bratra náčelníka pana S. se naštěstí ukázaly liché / stejně se bál hlavně o lodě /, protože lidí je /... mnohem víc než lodí/. Nikdo se necvaknul, za krásného , skoro letního odpoledne proběhla první část programu bez chybičky.
Ve druhé, neméně důležité části programu se opékaly buřtíky, pilo se šampíčko a po krátké mezihře s míčem jsme se rozešli domů.
Fotky jsou tady. A oblibený quiz: otázku i odpověd naleznete v popisu alba na rajčeti. Odpovědi posílejte do komentářů, vítěze odměníme. Podle vlastního uvážení.

pozvánka do Ráje- Sedmihorky v říjnu

16. září 2009 v 8:22 | já
Po posledních závodech v tomto týdnu jsme se rozhodli uspořádat již druhý, čili tradiční ročník loučení se sezonou. Těm, co se zúčastnili vloni se to snad líbilo, ti , co pojedou poprvé, tam budou poprvé, takže místo je stejné jako vloni, čili Sedmihorky v Českém ráji, program bude taky stejný, opékání buřta, výlety do skal, sem tam nějaká jeskynka, semtam hrádek či zámek. V programu zůstává návštěva Aquacentra v Babylonu - Liberec. Kvůli protestům nejmenované účastnice jsme zrušili časovku jednotlivců Valdštejn- Hlavatice a zpět. Ale aby to nebylo Terce líto, vymyslíme jinou. odkaz na minulou akci je tady , včetně fotek zde a videa tady.


Potřebujem vědět, kolik nás bude, abychom domluvili bydlení / taky jako vloni/. tak bud tady v komentářích, nebo na loděnici.

FAQ: včetně psů