Červenec 2009

Pastviny 2009

19. července 2009 v 20:30 | Terka, Julča a Bambule

Neděle 19. července

dnešek začal stejně jako sobota skončila- deštěm. Malá zvěrstva (bambule, julča,kuba,a předměřáci kromě Vojty, ing. Bakalář, Libor....) se díky tomu vyhnula rannímu tréningu až na Tomáše.Dokonce nebyl po snídani ani pana Boháče breefing, ale dopolední tréning (II. Fáze) se odložila asi o půl hodiny protože lilo jak z hadice..... no nakonec jsme vyjeli. "Mladší" skupina měla jen seznámení s přehradou, starší už jeli normálně trénink. Odpolední klid jsme strávili různě, někdo koukal na film nebo spal ostatní po malém odpočinku hráli hru zem. To se už dokonce na nás usmívalo i sluníčko :) a odpolední fáze byla už pro všechny s tréningem. Ale z vody všichni až na vyjímky utíkali před deštěm nebo promoklí. Ty vyjímky šly v tom největším dešti z bláznoství běžet. Před večeří bylo posilování a protahování. Večeře? Bez breefingu by to nešlo. A večer si dělal každý co chtěl.

Pondělí 20.7.

Ráno se běžela 2 kolečka. Dopoledne jezdili malí sem a tam po přehradě a vozili si v hlavě všechno co si zapamatovali pak to jen napsat na papír... velcí jeli opět své napsané tréningy.
Odpoledne malí jeli svou dlouhou trať- k pilíři a zpátky, k bojce a zpátky a ke kanistru a zpátky nejvědší rekord měl Libor a to v padání do vody. Večer se při breefingu za odměnu pro nejlepší kajakáře, službu a kajakářky rozdaly nanuky a žáci a starší jen ti trénující nedostali nic:(


Úterý 21.7.

ráno pro změnu byla voda žáci jeli tréning ,ale ostatní o něm nevěděli tak nejeli nic. Dopoledne malí jeli a nadávali na dvoukiláky které doopravdy měří 3 a víc km. Velcí jeli starty. Odpoledne jela trénující skupina 500m a mladší skupina 10x 100m.

Neděle 26. července

Mladší skupina měla volný den a vydala se hledat kešku. Aby to bylo trochu zajímavější tak nás Naďa vedla stopovanou. Kešku jsme nenašli i když nápověda -krásná vyhlídka, pozor neuklouzněte- byla dost jasná. Velcí si zatím jezdili svůj tréning. Na oběd nás přijela naštívit Kika. Po odpoledním klidu nás Ňaďa vyslala hledat první část multikešky s tím, že až ji najdeme, tak si máme přijet zadat souřadnice, abychom věděli kde je další část. Po dlouhém hledání se ing. Martin s Honzou Hlouškem vydali pro GPS a vrátili se s tím, že je vybitá a že by to mělo bejt někde ve skále mezi kamenama. Chvíli jsme hledali, ale vrátili se s nepořízenou. Velký šli běžet až na Terku a Vítka kteří posilovali. Po večeři nám bylo řečeno, že Naďa a všichni od dorostenců starší šli na kofolu, Kuba si s sebou nes sice provázek na prádlo, ale to nikdo neřešil. Kolem 22:00 přišel pan Boháč, že se pořádně oblečený sejdeme v jídelně, kde nám bylo oznámeno, že jdeme na stezku odvahy. Stezka byla asi kilometr daleko v Nekoři. Nikdo se při ní neztratil, i když některá strašidla zklamala.


A fotky jsou tady