Květen 2009

73. Hradecký kilometr

24. května 2009 v 19:22 | Naďa
Výsledky 73. Hradeckého kilometru jsou nížeji a fotky jako obvykle na rajceti tady. Nebudeme se pouštět do rozsáhlejších komentářů, vyšlo počasí, zazávodili si všichni, někteří úplně poprvé v životě, medaile se dostaly také na většinu / na některé taky poprvé :-) /, takže snad to byla povedená neděle.

Nymburská 500

23. května 2009 v 23:57 | já
V sobotu 23/5/09 proběhl již 56. ročník Nymburské pětistovky, samozřejmě s naší účastí, dopadlo i pár medailí, kdo nedostal medaili, dostal cenu útěchy, někdo se i koupal. Výsledky jsou na stránkách nymburského oddílu tady, fotky jako vždycky na rajčeti tady.

MISTROVSTVÍ ČR NA DLOUHÝCH TRATÍCH

14. května 2009 v 10:13
První květnovou neděli se konalo v Sedlčanech MČR na dlouhých tratích, samozřejmě s naší účastí. Rozbor výsledků a komentář visí na loděnici, takže netřeba dalších povídání, vítězům a medailistům gratulujeme, každý ze závodníků asi ví sám, jestli si splnil to, co očekával, co a jak je potřeba udělat lépe, nebo jinak. Ostatně sezona je na začátku.
Následuje odkaz na výsledky ze závodů a fotky..... zde
Ve výsledcích mě zaujalo porovnání časů- jestli jsem se teda dobře díval, tak třeba v kategorii muži a jim podobní by první dvě místa obsadili junioři, 3,4, by byl dorostenec a na 5 místě první muž. V deblkajacích už se závodilo jinak, tam by první dorostenci byli až třetí.
To je ale jenom hra s čísly, vůbec to nesouvisí se závodem, taktikou apod.
Stejná hra čísel je porovnání časů z Hradce před 14 dny a ted v Sedlčanech, za předpokladu, že tratě byly standartně dlouhé / V Hradci teda určitě/, tak se prakticky všichni zlepšili v časech minimálně o minutu a víc.
Jenom pár fotek, víc toho je na oficiálních stránkách Svazu.