Říjen 2008

Dušičky na loděnici

28. října 2008 v 18:39 | já
U příležitosti defintivního konce sezony se koná tradiční brigáda na loděnici, spojená a opékáním buřtů, čili ohýnek bude, k tomu jsme vymysleli, že nám chybí nějaká ozdoba na loděnici a vydlabeme si dýni. Zkuste každej nějakou sehnat, nebo i víc, kdo bude mít dýni, vezme si i nožejček na vydlábávání, já vezmu šití na pořezaný ručičky.
taky buřtíky se sháněji každý sám, jaký má kdo nejraději, pití snad bude na loděnici.
Jo abych nezapomněl-start celého kratochvilného odpoledne je ve 13, hodin na loděnici.
Pokud někdo má více dýní, nebo ví, kde se sháněji, napiště to sem. Mě zatím nic nenapadá.

Sedmihorky - loučení se sezonou

20. října 2008 v 11:52 | já
Jako poslední akci sezony jsme se rozhodli vyrazit do Českého ráje. Seznam účastníků byl vyvěšený na loděnici asi měsíc, ale stejně se měnil až prakticky do odjezdu, něktěří se dokonce přihlásili a dorazili až během akce, ale to byly jenom Malé změny.
Je pravdou, že u každého účastníka byla motivace účasti jiná, někdo chtěl být s kamarády, jiný s maminkou, někdo naopak bez maminky, někdo chtěl do aquaparku, někdo by radši byl vůbec někde jinde a tak jsme se sešli v Sedmihorkách. Protože se počet účastníků lišil, uvádíme pouze přibližné počty- 4-5 dospělých nad 18 / abych neurazil/, 11-12 pod 18, zhruba 3-4 psi, ke kterým se občas přidal další.
Průběh byl celkem bez komplikací, sice byly obavy z počasí, ale nakonec nám přálo i sluníčko, takže bylo krásně, užili jsme si barevného podzimního ráje přes den, přes noc i mokrého ráje v Babylonu v Liberci, i zmzrlina byla, i buřtíky a klobásky opékané ve stánku i na ohni táboráčku.
Sice byly drobné , ale pouze krátké okamžiky, kdy se nedařilo na 100 % / rozdělávání ohně z mokrého dřeva, ale přítel Pepa to zařídil/ , ale těch vydařených chvilek bylo víc - třeba návštěva. neboli plazení v jeskyni Postojna a okolních přilehlých ďovírkách, vepřové hody pod Rotštejnem, sborový zpěv jedné písně stokrát dokola, výše zmíněná návštěva aquaparku. prolézaní skalního města taky nebylo špatné, orientační návštěva Hrubé skály a z dálky Valdštějna, expozice kamínku a polodrahokamínků taky dobrý. Snad jenom krátký výpad na Hlavatici se nelíbil nikomu, kromě vitěze běhu. Tak si ho příště zopakujeme znova, to by bylo, aby se Vám to nezalíbilo.
Takže jsme se stmelili, prošli, ukončili letošní sezonu, aby za týden již mohly začít suché treninky v tělocvičně, i když počasí ještě láká na vodu.
a otázka do kvizu: víte, co je napsaný v hospodě v Konecchlumí na stroji na zmrzku???

Fotky ze skal a z výletů jsou tady z výletů , další jsou tady - to jsou podzimní náladovky. A tady jsou další fotky od Nadi.
a pokud by někdo chtěl mrknout na další fotky ze závodů v Pardubicích, sezemicích, ONV a pod., jsou tady.

Takže ted už vítáme komentáře, odpovědi na kvizovou otázku a vůbec.

úvodní podzrav

20. října 2008 v 11:49 | já
Přátelé, kamarádi, založili jsme tuhle stránku pro partu z loděnice v Hradci, protože už se nám jednak hromadí fotky, obrázky, informace, o které se s Vámi chceme podělit, jednak tady chceme vyvěsit informace o chystaných akcích a nebo i o akcích, které již proběhly.
Budeme rádi, když nám s tím vším pomůžete, takže uvítáme příspěvky, komentáře, fotky a cokoliv dalšího.

tohohle si nevšěímejte, zkouším měřit návštěvnost:
http://www.toplist.cz/" target="_top"> src="http://toplist.cz/count.asp?id=854248" alt="TOPlist" border="0">